АНКАРА (QHA) -

Цього року відбудеться стрибок у перемовинах щодо укладення договору про зону вільної торгівлі і договір, найімовірніше, буде підписано у 2019 році. Про це міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі заявив під час зустрічі зі своїм українським колегою, віце-прем'єр-міністром — міністром торгівлі та економічного розвитку України Степаном Кубівим.

За словами Зейбекчі, після останньої зустрічі з Кубівим, яка відбулася у жовтні минулого року, сторони мають потребу в більш частих зустрічах.

— Наша мета — довести торговий обіг з Україною до 10 млрд на рік і ми маємо використовувати усі необхідні для цього інструменти, — сказав він.

Міністр торкнувся і окупації Криму, запевнивши, що Анкара ніколи не визнає анексію українського півострова.

Він зазначив, що Анкара не дозволяє турецьким кораблям заходити в порти Криму.

— Ми з розумінням ставимося до позиції України в цьому питанні, — підкреслив глава Мінекономіки Туреччини.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з першим віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим бере участь в 11-му засіданні Міжурядової українсько-турецької комісії з торгівельно-економічного співробітництва, яке триває в Анкарі (Туреччина) з 10 — 14 квітня.

Кубів зустрінеться з міністром національної оборони Туреччини Нуреттіном Джаніклі, міністром економіки Туреччини Ніхатом Зейбекчі і віце-прем'єр-міністром Туреччини Мехметом Шимшеком.

Джерело: Dunya

QHA