СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Бензин в анексованому Криму коштує дорожче ніж у Москві, а має бути дешевшим. Про це заявив керівник Федеральної антимонопольної служби РФ Ігор Артем'єв.

За його словами, ціна на паливо обговорювалася на нараді з питань реалізації національного плану розвитку конкуренції.

Як відомо, ціни на бензин і дизельне паливо навесні поточного року на півострові зросли набагато більше, ніж в інших регіонах Росії: з 1 березня — 8 червня бензин марки АІ-92 у роздріб подорожчав на 5,5 руб за літр, АІ-95 — на 5,17 руб за літр, дизельне пальне — на 5,08 руб за літр.

У ФАС Росії угледіли змову нафтотрейдерів і наклали штраф у розмірі 129 мільйонів рублів. Однак зростання цін на паливо в окупованому Криму після цього не зупинилося.

Так, середня ціна бензину марки Аі-92 у Москві становить 41 рубль 86 копійок за літр, в Криму — 46 рублів 29 копійок, АІ-95 у Москві — 45 рублів 05 копійок, в Криму — 47 рублів 99 копійок, ціна дизельного палива у Москві становить — 43 рубля 64 копійки, в Криму — 47 рублів 99 копійок.

Нагадаємо, QHA писало, що в Криму стрімко дорожчає бензин. Різке подорожчання бензину почалося одразу після виборів президента РФ, які відбулися 18 березня.

Подорожчання цін на паливо позначилося і на транспорті. Так, в Криму різко подорожчали квитки на міжміські автобуси.

Джерело: blackseanews

QHA