КИЇВ (QHA) -

Україна бажає збільшити квоти для здійснення вантажних перевезень автомобільним транспортом до Туреччини на 3000 дозволів, повідомив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань.

За його словами, Київ звернувся до турецької сторони із запитом на проведення Змішаної комісії, яка б зайнялася цим питанням.

Довгань вважає, що зараз важливо усунути існуючі бар'єри на шляху виконання міжнародних вантажних перевезень автомобільним транспортом і забезпечити всі умови для гармонійного розвитку ринку автомобільних вантажних перевезень між країнами.

— Ми плануємо продовжити роботу з удосконалення та створення сприятливих умов для транзитних перевезень територією України між Туреччиною і країнами Балтійського регіону, Польщею, Словаччиною та Скандинавією, — сказав він.

Заступник міністра зазначив, що Туреччина і Україна домовилися провести найближчим часом перемовини за участю представників залізничного і морського транспорту з обговорення тарифних, технічних і технологічних питань щодо здійснення перевезень вантажів у міжнародному прямому вантажному залізнично-поромному сполученні.

— Наша кінцева мета — більш ліберальні умови міжнародних автомобільних вантажних перевезень, — пояснив він.

Раніше QHA писало, що Україна і Туреччина збільшують удвічі кількість авіарейсів маршруту Стамбул — Одеса.

Представники управління цивільної авіації Туреччини та Управління цивільної авіації України провели зустріч в Анкарі, під час якої обговорили питання збільшення кількості авіарейсів між двома країнами.

Джерело: Українська Правда

QHA