КИЇВ (QHA) -

Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер і перший віце-прем'єр-міністр України — міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписали Рамкову програму партнерства між урядом України та ООН на 2018-2022 роки.

Нова програма з очікуваним бюджетом у розмірі 675 млн доларів визначає основу стратегічного планування та діяльності системи ООН в Україні на наступні п'ять років згідно з чотирма головними напрямами партнерства.

Серед них стійке економічне зростання, рівний доступ до якісних та інклюзивних послуг та соціальний захист, демократичне управління, верховенство права і громадська участь, а також безпека громадян, соціальна єдність і відновлення з особливим акцентом на Сході.

— Стратегічна програма, розроблена установами системи ООН в Україні та урядом України у співпраці з представниками громадянського суспільства, експертного середовища та міжнародної спільноти, визначає спільне зобов'язання щодо підтримки процесу реформ, досягнення міжнародних стандартів, цілей сталого розвитку і порядку денного сталого розвитку до 2030 року, виконання Україною умов міжнародних конвенцій, протоколів та норм і документів у сфері прав людини, — йдеться у повідомленні.

Віце-прем'єр від імені уряду і України подякував ООН за підтримку найважливіших напрямків розвитку України.

— Захист демократичних цінностей, миру в Україні, Європі та всьому світі це спільні завдання українського уряду і наших міжнародних партнерів, зазначив Степан Кубів.

Нагадаємо, вчора постійний представник програми розвитку ООН в Україні Ніл Вокер під час дискусії «Ключ до мирного порядку денного — в руках внутрішньо переміщених осіб України», заявив, що Україна перебуває на 9-му місці за кількістю внутрішніх переселенців.

Джерело: me.gov.ua

QHA