КИЇВ (QHA) -

Велика американська компанія інвестує в українське авіабудування. Про це 21 серпня на прес-конференції «Україна – США: Чому можемо говорити про новий рівень партнерства» заявив посол України в США Валерій Чалий.

— Я не розкриватиму деталі, але великий інвестор вже заходить на український ринок для спільного виробництва літаків, — повідомив Валерій Чалий.

За словами дипломата, американські інвестиції дозволять відновить авіабудування у Харкові. Планується, що літаки складатимуть для третіх країн.

— Я можу сказати, що це Харків. Це відновлення трьох тисяч робочих місць на відповідному заводі у Харкові ... Заходить американська компанія, яка спільно вироблятиме літаки для третіх країн, — заявив посол.

Як писало QHA, 21 серпня у Чернігові провели випробування дослідного зразка української некерованої авіаційної ракети калібром 80-мм "Оскол". Під час триденного тестування підтвердилися основні тактико-технічні характеристики авіаційних ракет і можливість застосування цього виду озброєння з гелікоптерів типу Мі-8.

QHA