КИЇВ (QHA) -

Питома вага переробленої продукції в структурі українського експорту до ЄС більша, ніж поставки сировини. Про це сьогодні, 31 травня, за результатами опитування представників бізнесу на вебінарі "Перші економічні підсумки угоди з ЄС" заявила директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Вероніка Мовчан, передає кореспондент QHA.

— До ЄС, у першу чергу, везеться перероблена продукція. Це підриває міф про те, що Україна везе до ЄС сировину. Частка переробленої продукції становить близько 43% від усього експорту, тоді як сировина — десь 30%. Причому, зараз частка переробленої продукції зростає, — повідомила експерт.

У той же час, лише невелика частина переробленої продукції є кінцевим продуктом.

— Якщо подивитися по категоріям споживачів, 84% — це товари проміжного споживання. Тобто, перероблена продукція — це не завжди повністю завершені товари, які виставляються на ринок. Це дуже часто складова в інших процесах. До ЄС ми веземо 13% споживчих товарів і, головним чином, це нехарчова продукція, хоча вона там теж є, але продукція тривалого і напівподовженного споживання: одяг, меблі, побутова техніка, — підкреслила Мовчан.

Як повідомляло QHA, третина українських підприємств вже відчули переваги від реалізації Угоди про асоціацію з ЄС.

QHA