КИЇВ (QHA) -

Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГремонт», який є частиною авіаційного кластера ГК «Укроборонпром», створеного на базі ДП «Антонов» у минулому році, згідно результатів фінансової звітності компанії, отримав 65 млн грн чистого прибутку, повідомляє сайт Укроборонпрому:

— Експортні надходження компанії за рік зросли майже вдвічі. У 2016 році цей показник становив 100,3 млн грн, тоді як в 2015 році — 59,2 млн грн. Якісна продукція компанії створює конкуренцію іноземним аналогам. Система менеджменту якості підприємства в квітні 2016 року була відзначена сертифікатом відповідності вимогам ISO 9001 діє до: 2015.

Прес-служба Укроборонпрому також повідомила, що підприємство активно впроваджує програму імпортозаміщення.

— «МіГремонт» повністю відмовився від російських деталей. Тепер він закуповує більше 80% сировини і комплектуючих в Україні, а іншу частину — у європейських постачальників. Авіагігант значно розширив коло іноземних партнерів, виконав програму імпортозаміщення російський складових і отримав держзамовлення від Міноборони України.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Кабінет міністрів України передав ДП «Антонов» до складу ДК «Укроборонпром». Влітку 2016 року ДК «Укроборонпром» створив на базі ДП «Антонов» авіаційний кластер. У ньому консолідовані всі авіабудівні потужності країни. Цей кластер є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни в рамках затвердженої стратегії Концерну.

У складі «Укроборонпрому» за 2 роки «Антонов» збільшив рентабельність і прибуток вчетверо. Підприємство створило перший український літак без російських комплектуючих Ан-132D, який успішно здійснив перший політ. Також був представлений перший український ударний безпілотник з високоточними засобами ураження «Горлиця».

ФОТО: інтернет

QHA