АРМЯНСЬК (QHA) -

Маріонеткова влада Криму планує побудувати в Армянську ще один завод. Про це повідомив у своєму Facebook "голова уряду" Криму Сергій Аксенов.

За словами Аксенова, завод займатиметься нейтралізацією кислотних стоків, щоб "мінімізувати шкоди навколишньому середовищу і людям".

Ідея створити новий завод обговорювалася з так званим віце-прем'єром Юрієм Гоцанюком.

— Зараз розглядається план заходів для подальшого будівництва заводу з нейтралізації кислотних стоків. Завдання, яке стоїть перед заводом, — мінімізувати всю можливу шкоду навколишньому середовищу і людям.

Аксенов зазначив, що адміністрація «Кримського титану» вживає заходів щодо усунення недоліків, виявлених у результаті перевірки Росспоживнагляду.

— Це стосується інвентаризації вентиляційних систем, поточного ремонту і, за необхідності, заміни 100% вентиляційних рукавів.

Він також повторив, що концентрація шкідливих речовин у повітрі в Армянську зменшилася.

 

Раніше повідомлялося, що в Армянську після евакуації зафіксовані випадки мародерства.

Окупанти евакуювали з Армянська в оздоровчі табори і санаторії інших районів Криму 2 тисячі 879 осіб. Їх направили в табори «Фортуна», «Сокіл», «Південний», «Дружба», «Дельфін», «Мрія».

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко запросив дітей з Армянська окупованого Криму оздоровитися у Херсонській області. Голова держави доручив уряду і прикордонникам забезпечити умови для приїзду дітей з Криму.

QHA