КИЇВ (QHA) -

Заборгованість столичних споживачів теплової енергії перед енергогенеруючою компанією «Київенерго» на 1 вересня складала 2,6 мільярди гривень.

Найбільшу заборгованість за опалення і гарячу воду має населення і ЖЕО столиці — 1,35 мільярда гривень і 690 мільйонів гривень відповідно, повідомляють у відділі зв'язків із громадськістю та ЗМІ «Київенерго».

— Істотну заборгованість за опалення і гарячу воду накопичив державний бюджет. Станом на 1 вересня 2017 року заборгованість організацій, що фінансуються з держбюджету, склала 43,6 мільйона гривень, а борг держбюджету з компенсації пільг та субсидій 304,2 мільйона гривень (з урахуванням протоколів за серпень 2017 року), повідомляють у відділі зв'язків із громадськістю і ЗМІ «Київенерго».

За інформацією підприємства, критична ситуація з розрахунками за тепло зберігається у Святошинському (178,6 мільйонів гривень) і Деснянському (179,4 мільйонів гривень) районах.

Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед «Київенерго» станом на 1 вересня 2017 року склала 1,35 мільярда гривень. Заборгованість жителів столиці за опалення становить 810,4 мільйонів гривень, борг за гарячу воду 539,5 мільйонів гривень, — уточнили у повідомленні.

Комунальники повідомляють, що в перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією мають жителі Подільського району 2,8 тисячі гривень.

Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги компанії накопичили споживачі електроенергії Подільського району 5,6 мільйонів гривень (вул. Вишгородська, 45), Печерського 2,6 мільйона гривень (вул. Євгена Коновальця, 44а) та Солом'янського 1,8 мільйона гривень (вул. Михайла Донця, 2а), говориться у повідомленні.

Нагадаємо, що прокуратура Києва подала позов до Господарського суду Києва про повернення у власність міста пакетів акцій «Київенерго», «Київгазу» та «Київводоканалу».

Джерело: УНІАН

QHA