СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так званий парламент окупованого Росією Криму погодив продаж санаторіїв у Ялті, готелі у Феодосії, а також низки об'єктів у Сімферополі та Чорноморському районі. Відповідне рішення підтримало 65 "депутатів".

Місцеві ЗМІ зазначають, що загальна сума майна, що виставляється на продаж, оцінюється у 113 млн рублів (близько 48 млн гривень).

Серед об'єктів: у Феодосії готель «Моряк», який оцінюється у 50,2 млн руб (більше 21 млн гривень), ялтинський санаторій «Сосняк» вартістю 37,2 млн рублів (15,8 млн гривень), кореїзький санаторій «Волга» вартістю 26, 1 млн рублів (11 млн гривень). Об'єкти у Чорноморському районі та Сімферополі оцінили у 6,7 млн ​​(2,8 млн гривень) і 5,2 млн рублів (2,2 млн гривень) відповідно, при цьому не уточнюється, що це за об'єкти.

Окупанти відзначають, що продаж об'єктів необхідний для виконання планових показників неподаткових надходжень до бюджету півострова на 2018 рік.

Раніше повідомлялося, що відповідальні за ремонт будівлі так званої Ради міністрів Криму колишні чиновники засуджені до ув'язнення. Відносно них були порушені кримінальні справи про зловживання посадовими повноваженнями і шахрайство.

QHA