БРЮССЕЛЬ (QHA) -

Євросоюз вніс до списку санкцій 21 компанію і одну фізичну особу, які мають відношення до влади КНДР, відповідно до рішення ООН. Про це повідомили у прес-службі Ради ЄС.

— Рада ЄС додала одну людину і 21 установу до переліку суб'єктів обмежувальних заходів, введених проти КНДР, — йдеться у повідомленні.

У прес-службі відзначили, що цим рішенням списку санкцій законодавство ЄС було приведено у відповідність до резолюції Ради Безпеки ООН. Санкції передбачають візову заборону для осіб і заморожування активів компаній.

Нагадаємо, 22 грудня Рада Безпеки ООН одноголосно ухвалила рішення посилити санкції проти Північної Кореї через безперервні ракетні та ядерні випробування у цій країні.

З 1 січня дозволено поставляти до КНДР вже не 2 млн, а лише 500 тисяч барелів палива на рік. Заборонено ввезення до Північної Кореї продовольчої та сільськогосподарської продукції, машин, електричних приладів, землі, каменю і дерева. Забороняються також поставки Пхеньяну промислового обладнання, транспортних засобів, заліза, сталі та інших металів.

Відносно 16 фізичних осіб введені візові заборони. Їхнє майно за межами КНДР підлягає заморожуванню. Північнокорейці, які працюють за кордоном і відправляють гроші додому, мають бути репатрійовані протягом 12 місяців.

QHA