БРЮССЕЛЬ (QHA) -

У четвер, 14 грудня, глави держав і урядів країн-членів Європейського Союзу приймуть політичне рішення про продовження секторальних економічних обмежувальних заходів проти Росії, введених за зазіхання на суверенітет і територіальну цілісність України.

Про це журналістам заявив високопоставлений співробітник керівного інституту ЄС напередодні саміту Європейського Союзу, який пройде 14-15 грудня у Брюсселі.

— Лідери заслухають президента Франції Еммануеля Макрона і федерального канцлера ФРН Ангелу Меркель за останньою інформацією про імплементацію Мінських домовленостей. Після цього, швидше за все, очікується формальне рішення про продовження економічних санкцій проти Росії, зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що санкції Сполучених Штатів Америки проти енергетичного і банківського секторів економіки Росії набули чинності. Про це повідомили у Міністерстві фінансів США. Санкції були накладені через агресію Росії проти України.

У Департаменті контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікували оновлену інструкцію із застосування обмежень, які стосуються посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів.

Джерело: Укрінформ

QHA