КИЇВ (QHA) -

Для отримання наступного траншу Україні треба створити антикорупційний суд, провести земельну реформу, а також прийняти закон про приватизацію та врегулювати ціни на газ, повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передають Українські новини.

— Умовами для четвертого перегляду програми є прийняття закону про приватизацію, який забезпечить прозорий продаж держактивів, також вимогою була вже прийнята пенсійна реформа. Ми зараз оцінюємо, наскільки вона відповідає пенсійній системі, — заявив Люнгман.

 Представник МВФ також заявив про необхідність якомога швидше створити антикорупційний суд.

— Необхідно також створення антикорупційного суду і врегулювання питання з цінами на газ — та постанова, яку було прийнято в лютому урядом, — сказав він.

 Люнгман акцентував увагу також на необхідності прийняття земельної реформи, яка є обов'язковою для отримання траншу.

— Ми не відмовилися від цієї реформи. Ми вирішили її відкласти на 2018 рік для того, щоб дати час для її комплексної розробки та знаходження консенсусу в суспільстві, — додав представник МВФ.

Люнгман зазначив, що Україна на сьогоднішній день виконала програму на 2/3 і отримала 12,5 млрд доларів.

Нагадаємо, на початку цього року МВФ виставило Україні 11 вимог для отримання траншів. Зокрема, Україна повинна була прийняти на законодавчому рівні пенсійну реформу і затвердити новий орган замість податкової міліції, а також повинна була схвалити нормативи про ринок земель сільськогосподарського призначення.

QHA