ХАРКІВ (QHA) -

Везначний харківський політик і активіст Сергій Ряполов, який постраждав під час Революції Гідності від рук Кернеса, прокоментував ситуацію із вчорашніми обшуками в ексклюзивному коментарі кореспонденту QHA.

— У тих справ, за якими зараз приїхали, дуже великий термін давності. Крім того, рішення щодо виділення землі колективні, бо їх приймала сесія міськради. Тому резонанс довкола Кернеса, по суті, викликаний тим, що правоохоронці здійснили виховний рейд, не більше того. Саме так треба розглядати події дводенної давнини. На суди мер не з'являється, але на сесію міськради він приперся. А вчора він прийшов відкривати... дитячий сад. Таким чином, можна сказати, що його виховали. Іншими словами, дали зрозуміти, що він «на гачку». Він комусь цікавий, комусь корисний, комусь зручний, хтось списує на нього всіх своїх «тарганів».

Він зазначив, що, швидше за все, тема кримінальних переслідувань розвиватиметься і просуватиметься політтехнологами під майбутні вибори.

— Мера законсервували для нових технологій, для виборчої компанії БПП роки через два. Тобто на його прикладі будуть знову показувати перед виборами боротьбу з «мафіозі», що нібито має місце. З великою долею ймовірності ситуація розвиватиметься саме так. Зараз від того, що його посадять, нікому нагорі ні холодно, ні жарко,  наголосив Ряполов.

QHA