КИЇВ (QHA) -

У творчих планах кримськотатарського режисера і актора Ахтема Сеітаблаєва — зйомки комедії про подорожі Україною. Також Сеітаблаєв працює над декількома історичними фільмами.

— Я і моя творча команда зараз знаходимося у підготовчому періоді до фільму "Захар Беркут" за оповіданням українського письменника Івана Франка. Зараз йде пошук локації, кастинг акторів, робота зі сценарієм. Також в розробці знаходиться історія про Конотопську битву, а також у найближчих планах є комедія. Якщо говорити про комедію, то це буде road-movie (фільм-подорож, герої якого знаходяться в дорозі, — ред) Україною. Це теж в якійсь мірі презентація нашої країни через людей і пригоди, — розповів режисер кореспонденту QHA.

Нагадаємо, фільм Ахтема Сеітаблаєва "Кіборги" зібрав рекордну суму в кінопрокаті України. За два місяці картину кримськотатарського режисера переглянули понад 300 тисяч глядачів.

Стрічку про захисників Донецького аеропорту показали у рамках дискусії "Російська гібридна війна проти України" в Конгресі США.

QHA