КИЇВ (QHA) -

Кримськотатарський режисер, актор і сценарист Ахтем Сеїтаблаєв закликав українців подивитися фільм «Киборги» про учасників АТО, які захищали Донецький аеропорт.

Про це Сеїтаблаєв написав на своїй сторінці у Facebook. За його словами, після початку бойових дій на сході України його життя змінилося.

— Я не міг залишатися осторонь і вирішив, що якщо у мене є такий інструмент, як кіно, я повинен зняти про них фільм! Тому що мені не байдуже, що буде з моєю країною! Мені не байдуже, ким і в якій країні виростуть мої діти. А для цього кожному з нас потрібно щодня вносити свою частку в побудову нової країни. Я вірю, що фільм «Киборги» стане реальною допомогою сім'ям загиблих в аеропорту, написав він.

Сеїтаблаєв разом із командою фільму і фондом «Повернися живим» анонсував також соціальну ініціативу #ЯНебайдужий.

Він пообіцяв, що 5 грн з кожного купленого квитка на фільм «Кіборги» підуть на допомогу сім'ям загиблих.

— Я запрошую всіх українців підтримати ініціативу. Додайте картинку у себе в соцмережі, розкажіть друзям і йдіть на фільм. Разом ми допоможемо сім'ям загиблих, повідомив він.

Нагадаємо, раніше Ахтем Сеїтаблаєв став призером шоу «Танці з зірками». У фіналі пара Ахтема Сеїтаблаєва і Олени Шоптенко виконала танець, присвячений непростій долі Криму.

QHA