ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 15 квітня, у Львові на площі перед Оперним театром імениті українські дизайнери та їхні молоді колеги представили просто неба свої колекції стильного етно-одягу: від автентики до сучасних інтерпретацій. 

Організували подію "Львівські ярмарки" та "Lviv Fashion Week" спільно з українськими митцями етно-моди. 

Захід відбувається вперше, проте, організатори сподіваються, що сьогодні започаткувалась добра традиція і тепер щороку всі, хто любить українську вишиванку, стануть частиною видовищного проекту "EtnoFashionDay".

— Пропозицію взяти участь у проекті я отримала на "Lviv Fashion Week" , де представляла свої моделі у шоурумі, погодилась не вагаючись. Проект цікавий і зі свіжим поглядом на етно-віяння у моді, які зараз є особливо цікавими публіці, — розповіла учасниця заходу дизайнерка Ярина Чорна.  

Подивитися на стилізований солом`яний подіум і етно-одяг зібралися сотні львів`ян та гостей міста, які з цікавістю спостерігали за модним показом. 

Усе дійство відбувалося під атмосферний музичний супровід гурту "TroyeZilliа".

— Приємно здивувала організація заходу. Тут і історія української моди, і сучасна вишиванка, класна музика й красиве оформлення. Сподіваюся, "EtnoFashionDay" стане традиційним для Львова й збиратиме навколо себе поціновувачів українського етно щороку, — сказала у коментарі львів`янка Юлія.

QHA