КИЇВ (QHA) -

 

Сьогодні, 12 жовтня, побачив світ новий альбом кримськотатарської співачки Джамали "Крила" ("Крылья").

Про це повідомляє прес-служба співачки.

Це її п'ятий студійний альбом.

До нього входить десять композицій: сім українською і три — англійською мовою.

Серед музикантів, які взяли участь в роботі над альбомом, гітарист групи "Океан Ельзи" Володимир Опсеніца і український джазовий піаніст Юхим Чупахін.

За місяць Джамала вирушить в турне на підтримку нового альбому. Тур охопить вісім міст: Київ, Одесу, Харків, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Луцьк та Рівне.

У Києві співачка презентує альбом 23 листопада в клубі Bel Etage.

Як повідомила сама співачка, в альбомі переплелися декілька музичних стилів: від мінімалістичної електронної музики до насиченого соулу а-ля Motown Records 70-х рр..

— Я писала його протягом останніх півтора роки, і за цей час у моєму житті відбулося багато подій, головні з яких — заміжжя і народження сина. Звичайно, усе це вплинуло і на звучання, і на зміст альбому. Про кожну пісню хочеться сказати окремо, усі вони дуже важливі для мене, — цитує Джамалу прес-служба.

 

Як повідомлялося, 21 березня Джамала представила студійну версію пісні «Крила», яку виконала наприкінці лютого під час національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення». Слова до пісні написала Тетяна Мілімко, а музику Джамала створила особисто.

QHA