РІВНЕ (QHA) - -

Картина про українських військових, які боролися за Крим на початку окупації, отримала перший приз на щорічному міжнародному фестивалі «Dream City» у Рівному. Про це повідомив режисер фільму Костянтин Кляцкін на своїй сторінці в Фейсбуці.

— Друзі, наш фільм «Крим, як це було / Crimea. As it was» взяв 1 місце в категорії  «Повнометражний документальний фільм» на Rivne International Film Festival «Dream City».

Ця відзнака, перш за все, для наших героїв — ДШР 1-й ОБМП ВМС України, Сакська бригада морської авіації, 1 бригада надводних кораблів ВМС ЗС України, — написав Кляцкін.

Нагадаємо, кінострічка «Крим. Як це було» знята в рамках роботи об'єднання кінодокументалістів «Вавилон-13» і є першою документальною картиною про анексію Криму.

Ідея фільму про тих, хто героїчно боровся за півострів під час його окупації Росією, виникла у авторів рік тому. Зйомки тривали 10 місяців, вартість проекту склала 900 тисяч гривень.

Після тривалої роботи знімальної команди в березні 2016 року на широкий екран вийшла історія тих, хто з честю та гідністю виконував свій героїчний обов’язок перед батьківщиною.

ФОТО: інтернет, Фейсбук

QHA