ТОРОНТО (QHA) -

Перше місце на міжнародному кінофестивалі в Торонто отримав фільм «Зима у вогні», в якому показуються події української революції Гідності. Кінострічка отримала приз глядацьких симпатій у номінації «документальний фільм», повідомляє Укрінформ.

– Я хочу подякувати за підтримку і визнання нашого фільму як важливого історичного документу, присвяченого патріотизму та єдності українського народу, – сказав режисер фільму Євген Афінеєвський.

Також режисер зазначив, що з 9 жовтня кінострічка буде доступна мільйонам користувачів сервісу Netflix. «Я хочу подякувати компанії Netflix та її чудовій команді за віру в наш фільм і за те, що він буде донесений до 65 мільйонів глядачів в усьому світі», – заявив він.

У рамках фестивалю відбувся також показ іншого українського фільму «Пісні Пісень» режисера Єви Нейман. Цьогорічний міжнародний кінофестиваль у Торонто проходить вже 40-й раз.

Протягом 10 днів було представлено понад 300 кінострічок з більш ніж 60 країн. Особливість фестивалю є відсутність професійного журі: в ньому перемагає стрічка з найбільшою кількістю позитивних глядацьких відгуків.

QHA