КИЇВ (QHA) -

Видання Forbes склало список найприбутковіших акторів 2017 року, який очолив американський актор ірландського походження Джеремі Реннер. Про це повідомляється на сайті видання.

За інформацією Forbes, кожен виплачений Реннеру долар приносить студіям 93,8 доларів касових зборів.

Друге місце посіла Емма Вотсон, яка приносить 70,7 доларів за кожен долар гонорару, а третє — Скарлетт Йоханссон — 66,5 доларів.

Четверте і п'яте місце посіли Емі Адамс і Кріс Пратт. Емі Адамс приносить студіям 46,1 доларів, а Кріс Пратт — 4,4 доларів.

Крім цього, Forbes склав список найбільш переоцінених голлівудських акторів. Акторів оцінювали за їхніми трьома останніми фільмами, які з'явилися до 1 червня 2017 року.

На першому місці опинився Марк Волберг, який приносить студіям 4,4 долари за кожен долар гонорару.

На другому місці опинився Крістіан Бейл — 6,7 доларів за долар гонорару.

На третій позиції опинився Ченнінг Татум — 7,6 доларів.

Нагадаємо, 6-річний американський хлопчик Раян став мультимільйонером завдяки оглядам іграшок на своєму каналі «Ryan ToysReview» на YouTube. 2017 року він заробив близько 11 мільйонів доларів, завдяки чому потрапив до списку Forbes, де посів 9 місце. За версією видання The Verge, хлопчик заробляє близько 1 мільйона доларів щомісяця. А найбільш високооплачуваним блогером став 26-річний британець Даніель Браун, який створює щоденні летсплеї для дітей з гри «Майнкрафт». Свій канал він відкрив 2012 року. Основною його аудиторією стали діти від 5 до 10 років. Наразі Даніель заробляє близько 16,5 мільйонів доларів на рік. На його каналі понад 16,9 мільйони підписників.

 

QHA