КИЇВ (QHA) -

Гурт-переможець Національного відбору на Євробачення O.Torvald найближчі кілька місяців активно готуватиметься до виступу на міжнародному європейському музичному конкурсі. Про це повідомив соліст групи Євген Галич на прес-конференції у Києві, передає кореспондент QHA.

— Щодо того, що залежить від нас ми будемо працювати над своїм вокалом, англійською вимовою, готуватися до постановки. У нас є час для того, щоб зустрітися з представниками телеканалу СТБ, який взяв на себе зобов'язання допомагати нам, розповів Галич.

Він зазначив, що зустрічається з командою СТБ, яка організовуватиме виступ гурту на конкурсі щодня. За його словами, крім роботи над постановкою, вокалом і англійською вимовою ведеться також робота над промо.

Ми виходимо відразу у фінал, і нам треба працювати над промо, яке дасть нам можливість бути представленими гідно. Країни, що голосуватимуть, таким чином дізнаються про нас заздалегідь, поділився музикант.

За його словами, для організації виступу O.Torvald на Євробачення не буде притягнута жодна людина, яка раніше не працювала з гуртом або не мала з ним нічого спільного.

Всі постановники, оператори, люди, які співпрацюватимуть із командою  їх усім ми вибиратимемо самі. Жодна людина, яка була з нами, не буде змінена на професійнішого або відомішого фахівця,  заявив виконавець.

У свою чергу керівник Національного відбору на Євробачення та представник каналу СТБ Наталія Франчук заявила, що мета каналу якісно представити гурт на міжнародному конкурсі.

Женя Галич на завтрашній зустрічі вчергове пояснить, про що його пісня, ми розберемо її по шматочках, ми переглянемо всіх тих хлопців, хто представлятиме свою країну, і зрозуміємо, чого ще немає. Ми хочемо максимально якісно і по-європейськи уявити на конкурсі єдиний рок-гурт,  повідомила Франчук.

Вона також заявила, що Перший національний поставив терміни здачі списку того, що відбуватиметься на сцені (яка буде постановка, де музиканти стоятимуть на сцені, якого кольору буде їхній одяг  ред.) до 8-10 березня, над чим зараз і працює команда.

QHA