КИЇВ (QHA) -

Будівлю кінотеатру «Жовтень» по вулиці Костянтинівській, 26, яка рік тому постраждала від пожежі, здали в експлуатацію. Про це повідомляє Українська правда.

Нагадаємо, пізно ввечері 29 жовтня 2014 в кінотеатрі сталася пожежа. Вогонь знищив дах та обладнання кінозалів. Пожежа була ліквідована через 5 годин. Жертв і постраждалих не було. Збиток оцінили приблизно в 7 млн гривень. 1 листопада глава МВС Арсен Аваков повідомив, що міліція затримала паліїв. Двоє студентів повністю визнали свою провину і отримали два і три роки умовно. За офіційною версією, вони хотіли зірвати перегляд фільму на ЛГБТ-тематику.

Сьогодні В'ячеслав Непоп, керівник комунального підприємства «Житлоінвестбуд-УКБ», яке проводило реконструкцію будівлі, повідомив:

- Поділюся радісною новиною: ми отримали сертифікат на реконструйовану будівлю кінотеатру «Жовтень». Воно готове до експлуатації.

Він додав, що зараз тривають останні приготування до урочистого відкриття кінотеатру 18 жовтня. Вхід для всіх бажаючих в цей день буде безкоштовним.

- Через десять днів вже будемо дивитися кіно! - підсумував Непоп.

QHA