СТАМБУЛ (QHA) -

Кримськотатарські діячі культури беруть участь в Міжнародному фестивалі культури і творчості у Буюкчекмедже в Туреччині.

У масштабному заході беруть участь представники 64 країн світу. Серед них — кримські татари: художник-кераміст Ельвіса Татарова, вишивальниці Діляра Курбанова і Алійє Татарова. Також бере участь майстер з Сімферополя Енвер Яшлавський, відомий своїми роботами в області вітражного мистецтва.

Фестиваль розпочав свою роботу 27 липня і триватиме до 4 серпня.

Кримськотатарських майстрів мистецтва привітав глава муніципалітету Буюкчекмедже Хасан Айгюн. Він вручив їм грамоти подяки.

Відзначимо, фестиваль Буюкчекмедже отримав високу оцінку від Міжнародної ради організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв — CIOFF.

Раніше QHA повідомляло, що кримськотатарські діти взяли участь в «Українському фестивалі талантів», який відбувся у США. Діти виконали пісню «Гей, гузель Кирим», станцювали «Корьбек хайтармаси», а також у складі ансамблю юних скрипалів виконали популярну українську пісню.

Раніше QHA повідомляло, що у чотирьох містах Туреччини провели культурні заходи, організовані Товариством культури і взаємодопомоги кримських татар.

QHA