КИЇВ (QHA) -

На адмінмежі між окупованим Кримом і материковою частиною України, біля пункту пропуску «Каланчак», планують створити так зване «Співоче поле» для українських артистів. Про це повідомив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Виступаючи на такому майданчику українські артисти змогли б продемонструвати бойкот гастролям на анексованому півострові, зазначив чиновник.

Голова Херсонської ОДА підкреслив, що не одразу зміг заїхати до місця проведення концерту гурту «Бумбокс», який відбувся вчора, 18 липня.

— Хтось думав, щo це черга до Криму, a це черга нa «Бумбoкc». Я і caм ледь зміг сюди зaїхaти, вражений тaкою кількістю людей, які приїхали нa кoнцерт. У мене є перепиcкa з кримчaнaми, які запитували: це правда тaк, це не фейк? Говорили, мовляв, ми з Керчі їдемо нa кoнцерт. Про це ми мріяли близько півтора року, говорили з багатьма виконавцями і гуртами.

QHA повідомляло, що на адмінмежі з Кримом «Бумбокс» провів концерт на підтримку політв'язнів. Гурт планував провести концерт перед порожнім полем, однак на виступ приїхало близько 400 осіб.

Джерело: Newscity / Новини Херсона

QHA