КИЇВ (QHA) -

Американська кінокомпанія Netflix знімає документальний фільм про життя українських в'язнів, пише заступник міністра юстиції Денис Чернишов на своїй сторінці у Facebook.

— Протягом тижня знімальна група американської кінокомпанії працюватиме над тим, щоб показати всьому світу, в якому стані сьогодні перебуває система, з якими випробуваннями щодня стикаються люди, які в ній утримуються, і ті, хто в ній працює,  повідомив Чернишов.

Заступник міністра розповів, що головний герой фільму пройде шлях в'язня з моменту потрапляння в колонію до моменту звільнення.

Як повідомлялося раніше, український Оскарівський комітет вибрав фільм «Рівень чорного» для внесення до списку претендентів на премію в номінації «Кращий фільм іноземною мовою» на ювілейній дев'яностій церемонії «Оскар».

Довідка: Netflix — каліфорнійська розважальна компанія, постачальник фільмів і серіалів на основі потокового мультимедіа. З 2013 року вона виробляє власні фільми, серіали і телепрограми. 2016 року компанія випустила 126 оригінальних серіалів і фільмів більше, ніж будь-який інший мережевий або кабельний канал.

QHA