КИЇВ (QHA) -

22 листопада у Кримському домі відкрилася фотовиставка Зареми Ялібойлю «Крим по венах», передає кореспондент QHA.

— Мене надихає Крим, його краса, історія кримськотатарського народу і культура. Ця виставка для тих, хто був змушений залишити півострів. Крим чекає на вас. Виставка називається «Крим по венах» - бо Крим це як наркотик. Хто його побачив  вже не може забути. Він не залишає нікого байдужим, зазначила Ялібойлю в інтерв'ю з програмним директором «Кримського дому» Алімом Алієвим.

Автор презентувала в роботах здебільшого пейзажі гірського Криму, проте є серед них і фотографії вулиць Бахчисарая, руїн мечеті Джанібека.

Всього було презентовано близько 20 фотографій, проте, за словами Зареми Ялібойлю, їх у неї набагато більше, адже займається фотографією вона кілька років. При цьому вже встигла спробувати себе в ролі фотокореспондента в агентстві «Кримські новини» і «Advet».

Виставку можна буде відвідати у Кримському домі до кінця цього року.

Нагадаємо, у Кримському домі 20 жовтня відкрилася виставка «Доросле кримське дитинство» журналіста Антона Наумлюка, присвячена дітям кримським політв'язнів. Її метою було привертання уваги громадськості до сімей тих, хто в одну мить рішенням окупаційної влади позбувся своїх близьких.

QHA