МОСКВА (QHA) -

 

На початку листопада в російський кінопрокат вийшов фільм "Кримський міст. Зроблено з любов'ю!".

Режисер фільму - російський телеведучий Тигран Кеосанян.

Сценаристом фільму виступила його жінка, головний редактор телеканалу RT Маргарита Симоньян.

Прем'єра фільму відбулася 29 жовтня в Москві. На показі були присутні представник МЗС Росії Марія Захарова, прес-секретар президента Російської Федерації Дмитро Пєсков, фігуристка Тетяна Навка.

За словами Кеосаняна, близько 40% зйомок проходило на Керченському мосту.

Фільм розповідає історії взаємин кількох пар.

Згідно з сюжетом, двоє чоловіків борються за серце дівчини в Керчі, де будується Керченський міст.

Молодий будівельник Діма щороку вибирає найкрасивішу дівчину зі студенток-археологів і завойовує її. Його метою стає дівчина Варя. Однак завдання ускладнюється з появою серйозного конкурента в особі московського піарника, який привіз на будівництво групу американців. Поки молоді люди будуть змагатись за серце прекрасної пані, гарячий кавказець Берик буде реалізовувати свою мрію — одружитися з американкою, щоб виїхати жити в Голлівуд.

Як повідомляється на сайті кінокомпанії "Централ Партнершип", станом на 6 листопада картину подивилися більше 175 тисяч глядачів.

У соцмережах на фільм обрушився шквал критики.

Користувачі називають фільм "пропагандою, на якій розпиляли гроші", і вказують, що з початку року в Росії закрилося 50 кінотеатрів "через те, що знімають таке".


Тепер чекаємо, коли знімуть про відкриття ліхтаря і мусорки, як було в Тверській області ", - зазначив один з користувачів.

Російський кінокритик Антон Долін зазначив, що "ця картина схожа на злегка з"їхавшу з глузду машину часу".

— Кажучи про події 2018 року, вона переносить нас одночасно і в 1930 роки, коли у вітчизняному кінематографі були прийняті бадьорі виробничі кіноромани про великі будівництва (по всьому схоже, що в Криму теж будують комунізм), і в 1990 роки, коли в Росії робилося життєрадісне, недоладне і байдуже до будь-яких очікувань реального глядача кооперативне кіно.

Критик видання "Афіша" Єгор Бєліков стверджує, що фільм "досить нестерпний, щоб ніколи більше про нього не згадувати".

— "Кримський міст. Зроблено з любов'ю» — це, можливо, сама дивна, перверсивна і тому ненавмисно смішна спроба витратити державні гроші на фільм, який вирішено було зняти з важливого приводу. Дуже дивно спостерігати в 2018 році таку тотальну авторську печерність. Наприклад , герой дивиться в бінокль на повну дівчину, що поїдає кавун, і заявляє: "Ех ти, чого ж тебе на кавунах так расчувашіло?" (цікаво, до чого тут чуваші). Іншим разом Діма (герой стрічки) з підозрою і ледь стримуваною злістю запитує в хіпстера: "А ти, часом , не того, не голубець? ".

 

 

 

 Автомобільну частину Керченського мосту відкрили 16 травня. 1 жовтня по Керченському мосту почався рух вантажного транспорту. Залізничну частину мосту через Керченську протоку планують відкрити в грудні 2019 року.

 


Джерело: Медуза, Афиша Daily

QHA