КИЇВ (QHA) -

Фільм "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту зібрав у прокаті рекордну суму — 22 252 882 гривень.

З моменту виходу на екрани фільм кримськотатарського режисера Ахтема Сеітаблаєва побачили 304 646 глядача.

— Для мене особисто цей фільм став прикладом об'єднання всіх людей. Кожна зустріч на прем'єрах, кожен лист, показ для військових в імпровізованих кінотеатрах — доказ того, що фільм був дуже потрібен Україні! І я вірю, що він став тією цеглинкою до побудови нової України, про яку так мріяли наші герої у фільмі, — сказав Сеітаблаєв.

Продюсер фільму Іванна Дядюра зазначила, що знімальна команда і актори фільму дякують усім за підтримку, яку вони отримали під час прокату фільму і задовго до його прем'єри.

— Тільки завдяки людям "Кіборги" зібрали рекордну суму в прокаті. Частина коштів — а це 1 523 230 грн — буде передана через фонд "Повернись живим" сім'ям загиблих "кіборгів". У деяких містах фільм ще у прокаті і збирає повні зали, — сказала вона.

Нагадаємо, фільм "Кіборги" вийшов у прокат 7 грудня 2017 року. Знімальна команда фільму разом з фондом "Повернись живим" почали соціальну ініціативу #ЯНебайдужий, завдяки якій 5 гривень з кожного придбаного квитка піде на допомогу сім'ям загиблих "кіборгів".

Як писало QHA, фільм про захисників донецького аеропорту «Кіборги» планують висунути на кінопремію «Оскар» від України.

Нагадаємо, директор Державного агентства з питань кіно Пилип Іллєнко повідомив, що за результатами тільки трьох тижнів прокату, фільм «Кіборги» подивилися понад 263 000 глядачів.

QHA