ЛІСАБОН (QHA) -

Співачка з Ізраїлю Нетта Барзілай з піснею Toy ("Іграшка") стала переможницею пісенного конкурсу Євробачення – 2018, набравши 529 балів.

Друге місце в конкурсі зайняв Кіпр (Елені Форейре з піснею Fuego), а третє — Австрія (Цезар Семптон з піснею Nobody But You).

— Дякую вам, я така щаслива! Спасибі, що обираєте несхожих. Я люблю свою країну! — сказала Нетта після того, як її оголосили переможницею конкурсу.

Співак Melovin, який представляє Україну, за результатами голосування посів 17 місце.

Не обійшлося на конкурсі і без казусу. Так, під час прямого ефіру невідомий вибіг на сцену і вихопив мікрофон у співачки з Великобританії. Після того, як чоловіка затримали, дівчина змогла продовжити виступ.

Чоловік, за попередніми даними, має громадянство однієї з європейських країн.

— Нацисти британських ЗМІ, ми вимагаємо свободи!, — прокричав він у мікрофон.

Раніше повідомлялося, що номер представника України на Євробаченні – 2018 очолив тренди YouTube. Відео виступу Melovin набрало близько 2 мільйонів 238 тисяч переглядів.

Як писало QHA, 6 травня в столиці Португалії Лісабоні відбулася урочиста церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення – 2018. Церемонія відбулася на узбережжі, біля Музею мистецтва, архітектури і технології.

У цьому році темою конкурсу став океан, а гаслом — слова "Усі на борт" (All Abroad). Україну на конкурсі представляв виконавець Melovin з піснею Under the Ladder («Під сходами»).

QHA