КИЇВ (QHA) -

Основа сюжету — казка. А також фрагменти реального життя, майстерно складені в пазли зображень.

— Це анітрохи не вигадана історія — всі дії на сцені добре знайомі кожному глядачеві. Шоу зливається з сьогоденням і відображає різне ставлення людей до таких понять як «любов» і «відносини». Для одних ці речі зрозумілі та прості, а для інших вкрай складні, — повідомили організатори.

Шоу в день прем'єри було наповнене активними емоціями: від романтики до одноманітної повсякденності, від відчайдушної любові до банального раціоналізму, від всепоглинаючої пристрасті до абсолютної бездушності.

Театр тіней активно використовував 3-D технології, авторську музику всесвітньо відомих композиторів, високий професіоналізм танцюристів і акробатів, ризикованість номерів яких просто вражала.

При цьому у всіх номерах була неабияка частка гумору та самоіронії, що разом з унікальними візуальними ефектами зробило програму цікавою і неповторною.

Театр тіней «Teulis» був заснований 10 січня 2011 року. За час свого існування «Teulis» ставав фіналістом популярних талант шоу в Чехії та Словаччині, Туреччині, Росії, Італії. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Туреччини, Японії та ОАЕ.

 

 

«Teulis» існує вже п'ять років. Його директор, Роман Соколов, раніше працював у сфері івент послуг. Одного разу він отримав замовлення зробити номер театру тіней для корпоративу. Співробітники компанії-замовника вирішили ризикнути і спробували створити постановку — у них вийшло. Так у Романа Соколова і Віталія Сусловця народилася ідея відкрити професійний театр тіней. Він подав оголошення, набрав людей, і вже через три місяці показав перший виступ.

Залишається додати, що в березні шоу Театру Тіней TEULIS — «Вічна історія» очікує цікава подорож по містах України і Молдови. 7 березня його покажуть у Кишиневі, 8 березня — в Одесі, у день народження Шевченка — 9 березня в сонячному Херсоні, 10 березня —  у Запоріжжі, 11 березня — у Дніпропетровську і 12 березня — у Харкові.

Цікаво, що за останні 2 роки театр тіней «Teulis» активно гастролював в Україні та за кордоном із шоу-програмою «Повелителі тіней». За час гастролей шоу зібрало понад 200 аншлагів по всьому світу.

QHA