КИЇВ (QHA) -

Кінофестиваль "Молодість" у цьому році триватиме у Києві з 27 травня — 3 червня. У рамках повнометражного конкурсу на ньому покажуть 12 фільмів, які брали участь до цього на престижних кінофестивалях.

У національну програму 47-го кінофестивалю "Молодість" потрапила 21 стрічка.

У позаконкурсній програмі "Фестиваль фестивалів" представлені кінороботи, прем'єри яких відбулися на провідних світових фестивалях.

На окрему увагу заслуговує ретроспективна програма "Сторіччя", у рамках якої покажуть фільми "Вестсайдська історія" Джерома Роббінса і Роберта Вайза, "Дика банда" Сема Пекінпа і "Осіння соната" Інгмара Бергмана.

У конкурсній програмі "Сонячний зайчик" / "SUNNY BUNNY" покажуть одні з кращих сучасних фільмів на ЛГБТ тематику.

Цього року "Молодість" розташувалася на 5 локаціях міста: у кінотеатрах "Київ", "Україна", "Сінема-Сіті", у "Мистецькому Арсеналі", а також на Поштовій площі і Трухановому острові, де відбудуться покази під відкритим небом.

Фестиваль триватиме до неділі, 3 червня. В останній день покажуть переможців конкурсних програм.

Нагадаємо, 1 червня у рамках 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» буде показано короткометражний фільм кримськотатарського режисера Ахмеді-Ернес Сарихаліла під назвою «Mıqlar» («Цвяхи»).

Раніше у Києві націоналісти намагалися зірвати лекцію про ультраправі рухи, яка проводилася у рамках кінофестивалю DocudaysUA.

QHA