ЛЬВІВ (QHA) -

Увечері 8 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі, громадська організація "Вірні традиціям" презентувала "Комікси про легендарних Кіборгів".

На сторінках видання розповідається про 242 дні героїчної оборони Донецького аеропорту. Серію цих коміксів активісти започаткували ще у 2016 році, а від того часу світ побачило вже 5 випусків.     

— Ці комікси — одна з доступних нам форм донесення цих страшних сторінок в українській новітній історії, цієї жахливої війни. Про те, як наші хлопці жили й виживали, і навіть попри жагу до перемоги залишались людьми, — зазначив у коментарі координатор проекту Андрій Салюк. 

На презентацію "Коміксів про легендарних Кіборгів" завітали самі хлопці, які й стали прототипами героїв коміксів. Усі вони свого часу стояли на сторожі вже легендарного Донецького аеропорту. Саме характери українських воїнів, їхні історії та спогади й стали у результаті тими коміксами, які тепер кожен із нас може переглянути та прочитати. 

Також на зустріч завітали автори графічних сюжетів, які втілювали усе вищеперераховане на папері. Більшість із художників — це студенти творчих факультетів вишів Львова. 

QHA