ЛЬВІВ (QHA) -

Вже традиційно, щороку за тиждень до Великодня, у Львові на площі Музейній, 1, стартує Фестиваль писанок. У 2018 році до Галереї писанок увійшли понад півсотні півметрових авторських писанок як аматорів, так і професіоналів.

У Галереї писанок поряд з експозицією діє і Великодня арт-майстерня. Усі охочі, дорослі та діти, зможуть взяти участь у майстер-класах зі створення традиційних писанок та свічок-писанок, а також інших великодніх символів.

Окрім того, у рамках заходу діє благодійний проект «Добра Справа», завдяки якому збирають кошти на потреби приймального відділення Львівської обласної клінічної лікарні «Охматдит».

Попри те, що до Великодня ще тиждень, до Львова вже з'їжджаються туристи з різних куточків України, аби відчути дух львівської Пасхи.

— Великдень — усе ж таки сімейне свято. Ми з друзями цими вихідними вирішили приїхати у місто Лева, погуляти стародавніми вулицями, попити львівської кави і подивитися на цю диво-галерею писанок, про яку щороку чуємо з екранів ТБ і мережі, — розповіла у коментарі Юля з Дніпра.

Фестиваль писанок триватиме до 23 квітня включно.

QHA