ЛЬВІВ (QHA) -

12 травня у Львові біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбувся третій щорічний Фестиваль вишиванки. Подію відзначили з нагоди Всесвітнього дня вишиванки.

— У третій четвер травня традиційно відзначають Всесвітній день вишиванки. Це хоч і не офіційне свято, але воно стало уже народним. Таке свято спонукає українців вдягнути вишиванку і дізнатися щось нове про українські традиції, — розповіла організаторка заходу Марія Вагіла.

У рамках заходу у вишиванки зодягнули дерева на проспекті Свободи, а на пам’ятник Тарасу Шевченку повісили гігантський вишитий рушник.

На святі кожен охочий може більше дізнатися про українські традиції та історію української вишиванки. А також придбати український етнічний одяг та прикраси.

Окрім цього, на відвідувачів чекали різноманітні майстер-класи, шаховий турнір для дітей, концертна програма з українськими співами і танцями.

— Цікавлюся шахами вже другий рік, особливо вболіваю за сестер Музичук, які добре грають у цю гру і надихнули почати грати й мене. Класно, що у рамках Фестивалю вишиванки придумали масовий шаховий турнір, — сказав у коментарі юний львів`янин Михайло.

QHA