СТАМБУЛ (QHA) -

Одеса і Львів презентували культурний потенціал нашої країни на Днях української культури у Стамбулі, повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ України.

Фестиваль відвідали одеський міський голова Геннадій Труханов, заступник глави муніципалітету у місті Стамбул Шевкет Кайа та Генеральний консул України у Стамбулі Василь Боднар.

У перший день фестивалю Одеса представила проект «Дні Одеси у Стамбулі». Захід відкрився фотовиставкою «Міста України». Відвідувачі побачили пишність Києва, Одеси і Львова.

Також цього дня творчий колектив Будинку культури села Кубей під керівництвом Пантелея Петровича Кирмизи провів концерт.

Особливо захопив присутніх виступ колективу «Кадинжа», який чудово виконав як український національний танець — гопак, так і гагаузький народний танець — кадинжа. Також від Одеси виступило тріо бандуристок «Мальви».

Другий фестивальний день також був насичений яскравими подіями. Творчі колективи зі Львова представили свою концертну програму. Відвідувачам фестивалю були продемонстровані народні ремесла, страви української кухні та проведений благодійний ярмарок на підтримку соціально незахищених дітей України.

ФОТО: Facebook генконсула України e Стамбулі Василя Боднара

QHA