АНКАРА (QHA) -

У чотирьох містах Туреччини відбудуться культурні заходи, організовані Товариством культури і взаємодопомоги кримських татар. Заходи відбудуться в ці вихідні у таких містах, як Анкара, Стамбул, Ялова, Чорум.

Так, 4 травня в столиці Туреччини розпочнеться концерт під назвою "Кримська ніч". У заході, присвяченому кримськотатарській культури, візьмуть участь відомі музиканти, які виконують кримськотатарські народні пісні. Гостей концерту також очікують національні частування.

Окрім цього, 5 травня в Анкарі відзначать свято Хидирлез.

Стамбульське відділення Товариства культури і взаємодопомоги кримських татар проведе концертну програму під назвою "Тюркська народна музика і Кримськотатарські тюрки". Захід відбудеться 5 травня.

У місті Ялова Суспільство культури і взаємодопомоги кримських татар виступить організатором заходів традиційного кримськотатарського свята Тепреш.

А у рамках Хидирлезу діаспора кримськотатарського народу в місті Чорум проведе святкову програму, куди запрошують усіх бажаючих.

Відзначимо, що 20 січня цього року концерт "Кримська ніч" відбувся у місті Ескішехір. Тоді на концерті виступили співачки Зера Кендже і Пінар Дільшекер.

А 26 лютого в турецькому місті Адана відбулося відкриття кримської фотовиставки "Батьківщина під окупацією", присвяченій 4-й річниці анексії Криму Росією. Фотоальбом, який представили на виставці, був підготовлений мерією міста, інформаційним агентством QHA і дернеком кримських татар в Адані і Джейхані.

QHA