ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

19-річний Вадим Болдурат на створення мультфільму витратив три тижні часу і два кілограми пластиліну. Хлопець самостійно виліпив персонажів мультфільму і змонтував відзняте відео. Зізнається, що прочитана казка йому сподобалася, це і вплинуло на рішення представити роботу громадськості. 

— Це не перший мій досвід у мультиплікації. Раніше я представляв свої роботи на обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах. Створити мультик "Мрії збуваються" мене підштовхнув сюжет казки "Пригоди капітана Бені Бака", оскільки у мрії слід вірити, вони дійсно збуваються, каже Вадим.

Олена Ряснова познайомила між собою автора дитячої казки Валентина Терлецького з мультиплікатором Вадимом Болдуратом. Згадує, що мріяла подарувати запорожцям новорічну казку-мультфільм, щоб підняти настрій городянам.

— Я прочитала казку. Ми з Вадимом разом зробили сценарій, і в підсумку він зайнявся здійсненням сценарію, підготовкою мультфільму. Мультиплікаційний фільм з пластиліну це оригінально, досить складно у виконанні. Тут потрібно мати творчі руки. Бо зліпити красивих героїв не така легка задача, каже Олена.

На написання самої казки автор Валентин Терлецький витратив кілька місяців. У створенні сюжету письменнику допомагав його трирічний син Веніамін.

Це піратська казка «Пригоди капітана Бені Бака». Казочка для найменьших. Там є пірати, є погоні, є вітрильники. Є пошуки скарбів. Це і казка, яку я на ніч вигадував і розповідав синові перед сном. Він доповнював її, придумував нових персонажів, нові сюжетні лінії, згадує Валентин.

Письменник сподівається побачити свою музичну казку ще і на сцені у вигляді дитячого мюзиклу або рок-опери. 30 текстів з казки вже на сьогодні трансформувалися у повноцінні пісні.

ФОТО: інтернет.

QHA