ТЕЛЬ-АВІВ (QHA) -

Дата проведення музичного конкурсу Євробачення — 2019, який відбудеться в Ізраїлі, перенесена.

Так, півфінал і фінал відбудуться не на початку травня, як це відбувається традиційно, а наприкінці цього місяця. Зокрема, йдеться  про 21 і 23 травня (півфінали), а фінал заплановано на 25 травня. Про причини такого несподіваного рішення Європейського мовного союзу поки не повідомляється.

До слова, кінець травня в Ізраїлі завжди дуже спекотний. У якості місця проведення конкурсу, як і раніше розглядаються два майданчики в Єрусалимі — Pais Arena і Teddy Stadium.

Нагадаємо, співачка з Ізраїлю Нетта Барзілай з піснею Toy ("Іграшка") стала переможницею пісенного конкурсу Євробачення –2018, набравши 529 балів.

Співак Melovin, який представляв Україну, за результатами голосування посів 17 місце.

Як писало QHA, 6 травня в столиці Португалії Ліссабоні відбулася урочиста церемонія відкриття пісенного конкурсу Євробачення 2018. Церемонія відбулася на узбережжі біля Музею мистецтва, архітектури і технології.

У цьому році темою конкурсу став океан, а гаслом — слова "Усі на борт" (All Abroad). Україну на конкурсі представляв виконавець Melovin з піснею Under the Ladder («Під сходами»).

QHA