СТАМБУЛ (QHA) -

У Стамбулі в рамках міжнародного проекту відкрилася виставка картин «Моя прекрасна Туреччина», на якій представлені роботи української художниці Ельвіри Яковчик.

За словами Яковчик, вперше приїхавши до Туреччини для участі в одній з виставок 4 роки тому, вона була вражена природою та історичними пам'ятками країни. Тому вирішила взяти участь у виставці «Моя прекрасна Туреччина».

— Архітектура, історичні пам'ятки і атмосфера Стамбула, самої Туреччини справили на мене величезне враження. Тут прекрасна природа. Я побувала у таких турецьких містах, як Ізмір, Мармарис, Датча, Бодрум, Бурса і Чанаккале. На мене справила величезне враження атмосфера цих місць. Головна ідея моїх картин — зв'язати воєдино красу колишньої і сучасної Туреччини, — сказала вона.

На виставці «Моя прекрасна Туреччина» представлені картини художників з Білорусі, Башкортостану, Косово, Казахстану, Македонії, Великобританії, Азербайджану і Туреччини.

Раніше в турецькому місті Чанаккале відбулася виставка технологічних досягнень України. Як заявили організатори заходу, на карті Туреччини усе менше місць, де б не відбулась виставка «50 винаходів України».

QHA