АНКАРА (QHA) -

У турецькій столиці Анкарі пройшов щорічний благодійний дипломатичний ярмарок, який щороку приймає величезна кількість гостей, повідомляє українське дипломатичне відомство.

У цьому році в ярмарку взяло участь і Посольство України в Турецькій Республіці, яке показало українську культуру у всій її красі.

Відвідувачі та гості ярмарку могли придбати для себе або близьких людей вишиванки, рушники та інші сувеніри, характерні для української культури.

Найбільший ажіотаж серед відвідувачів на ярмарку викликав саме український стіл з усілякими національними стравами. Як підкреслюють самі співробітники українського посольства, Туреччина проявляє надзвичайний інтерес до української культури:

— Особлива подяка українському суспільству. Ви прекрасні! Нашими спільними зусиллями український колорит підкорив серця Туреччини, — йдеться в повідомленні дипломатичного відомства.

Нагадаємо, що 3 грудня у Києві при організації Міжнародного жіночого клубу та за участю посольств різних країн з усіх п'яти континентів для киян влаштували традиційний 24-й Благодійний Ярмарок «IWCK Charity Bazaar», в якому взяла участь і Турецька Республіка.

ФОТО: Посольство України в Туреччині

QHA