КИЇВ (QHA) -

Для гостей Євробачення-2017 знайомство з рідною культурою переможниці минулорічного конкурсу Джамали почнеться відразу після прильоту до аеропорту «Бориспіль». Завтра, 5 травня, зал очікування близько гейта 9 у зоні Duty Free перетвориться на концертний майданчик.

— Аеропорт — це перше місце, куди гості Євробачення потраплять в Україні, і саме таким чином ми хочемо познайомити Європу з багатогранною кримськотатарською культурою, показати всьому світу, хто ми, — розповів у коментарі кореспонденту QHA один із організаторів заходу, учасник молодіжної платформи «Q-hub» Кадир Татаріс.

За його словами, європейців порадують кращі кримськотатарські виконавці — етно-панк-рок-група Shatur-Gudur, Фемій Мустафаєв, Ельзара Баталова та інші. Звичайно, такий вечір неможливий і без кримськотатарських танців.

Доторкнутися до кримськотатарської культури також допоможуть неперевершені роботи кераміста Рустема Скібіна і художника Сулеймана Кезлевлі. Також тут буде представлена ​​експозиція фотографій Криму і робіт у стилі гербаристики. Пригощати туристів традиційними кримськотатарськими стравами та солодощами будуть «Мусафір», «Софра» і «Улькер».

Початок дійства — о 17:30.

Ініціаторами та організаторами виступили Міністерство інформаційної політики України, платформа Q-HUB і державне підприємство «Кримський дім».

Для бажаючих взяти участь у заході киян і представників ЗМІ буде організована транспортна доставка від метро «Харківська».

Увага! Для участі у заході потрібно попередньо зареєструватися, надавши організаторам скан-копію першої сторінки паспорта, оскільки захід буде проходити за межею паспортного контролю.

Скан-копію паспорта потрібно відправити за адресою press@kbp.aero до 17:00 4 травня.

За детальною інформацією звертайтесь: press@kbp.aero, телефони: (044) 281-70-20, (044) 281-72-31, (063) 980-66-73.

Сьогодні ж гостей Євробачення-2017 у терміналі D аеропорту «Бориспіль» буде вітати Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

QHA