АНКАРА (QHA) -

На прем'єрному показі фільму "Кіборги" в Анкарі були присутні міністр закордонних справ України Павло Клімкін, лідер кримськотатарського народу, Уповноважений президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, український режисер кримськотатарського походження, режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв. Про це повідомляє кореспондент QHA.

На показ фільму прийшли дипломати, турецькі чиновники, представники української громади.

Ахтем Сеітаблаєв перед показом фільму зазначив, що складність у тому, що фільм не дубльований, а тільки з англійськими субтитрами і тому глядачеві складно сприйняти багато тексту в стрічці.

— Фільм «Кіборги» досить розмовний. Багато уваги і монтажу фільму присвячено непростим діалогам наших героїв фільму про те, в якій країні вони живуть, яку країну захищають, в якій країні хочуть жити.

Режисер підкреслив, що «Кіборги» — фільм про тих, кому не все одно, в якій країні вони житимуть.

— Фабульно наш фільм побудований на захисті Донецького аеропорту, але ми нашу стрічку присвятили всім: кожному бійцю, кожному військовому, кожному добровольцю, волонтеру, всім тим, кому не все одно.

QHA повідомляло, що 14 березня у Конгресі США відбувся показ фільму «Кіборги». Стрічка про захисників Донецького аеропорту була показана у рамках дискусії «Російська гібридна війна проти України.

QHA