КИЇВ (QHA) -

В Україні в рамках міжнародного форуму покажуть документальний фільм про кримських політв'язнів. Про це 20 лютого на прес-конференції повідомила заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Документальний фільм, що складається з інтерв'ю політв'язнів та їхніх родичів, буде перекладений на арабську, турецьку і англійську мови.

— Не зважаючи на те, що в Криму не йде війна, півострів фактично перетворений у мілітаризовану зону. Саме про це наш фільм. Ми намагалися будувати картину не тільки на фактах, а й на емоціях людей та їхніх родичів, адже вони стали символами опору в Криму, — підкреслила Джапарова.

Копії фільму будуть передані до МЗС України для демонстрації дипломатам та іноземним політикам. До показу фільму також будуть випущені брошури про в'язнів Кремля і спеціальний номер газети «Кримінформ», де будуть зібрані фотографії та історії усіх відомих на сьогодні політв'язнів з Криму, а також інтерв'ю українських політиків, які висловлюються на тему анексії півострова.

За словами Джапарової, до річниці анексії півострова Міністерство інформаційної політики також підготувало соціальну телерекламу.

Раніше агентство QHA повідомляло, що українські канали приділяють темі Криму лише 0,1% ефіру.

QHA