КИЇВ (QHA) -

Французький актор, виконавець головної ролі в усіх частинах фільму «Таксі» Самі Насері, який прилетів 30 вересня до анексованого Криму, потрапив до базу даних українського сайту «Миротворець».

Інформація про французьку зірку додана до розділу «Чистилище» за свідоме порушення державного кордону України і візит до окупованого Криму.

Насері приїхав на півострів брати участь у «Форумі миру», який проводить у Ялті Всесвітній благодійний альянс «Миротворець».

До Криму актор прилетів рейсом з Москви. Разом із ним на борту був французький співак Мурад Бураві.

Прибувши до сімферопольського аеропорту, Бураві сказав журналістам, що зустрічали їх, про те, що «вони самі захотіли приїхати до Криму, не бояться санкцій і люблять Росію».

Іноземні артисти та інші діячі культури порушують українське законодавство, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску.

Деяким артистам і співакам, які приїхали на гастролі до Криму або висловилися на підтримку російської анексії Криму, заборонено виступати на материковій Україні.

Українське МЗС оприлюднило раніше звернення, в якому застерігає іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.

QHA