ЛЬВІВ (QHA) -

Вчора, 15 грудня, до Львова завітала британська співачка та музикант грузинського походення Кеті Мелуа. Зірка прибула до столиці Галичини, аби дотримати дане на початку року слово: заспівати із хором, що переможе у конкурсі на найкраще виконання однієї з її композицій.

До участі в інтерактивному конкурсі долучились колективи зі всього світу, а найкращим було обрано український хор зі Львова "Жайвір", який найбільше вразив Кеті. 

— Ми надзвичайно раді вітати у нашому місті таку талановиту співачку та хорошу людину. Завдяки нашим спільним зусиллям, а найперше  зусиллям діток, у нас сьогодні гостює надзвичайно скромна зірка Кеті Мелуа, — сказала диригент хору "Жайвір" Наталія Чмир-Козяр.

У ході події Мелуа, яка відвідала Україну вперше у житті, заспівала разом із переможцями свій хіт "Dreams On Fire", після чого зайняла місце у залі, аби насолодитись українськими колядками у виконанні хору "Жайвір".

У приміщенні храму, де проходив концерт, ніде було яблуку впасти: 

— Дуже тішуся, що є така можливість прийти та абсолютно безкоштовно послухати живе виконання Кеті Мелуа, я у захваті від її творчості вже близько 10 років, і тепер є розуміння, наскільки це щира та непафосна людина,  зазначила у коментарі львів`янка Тоня. 

Нагадаємо, що у грудні 2016 року співачка у супроводі грузинського жіночого хору The Gori виконала "Щедрик" українською мовою в ефірі телеканалу BBC. Композиція також увійшла до останнього альбому співачки "In Winter", який вийшов минулого року. 

QHA