КИЇВ (QHA) -

- Я обіцяв, що друзі по ФБ першими дізнаються про моє рішення. Про нього я вже повідомив Міністра. Після подій 21 липня, після сьогоднішніх подій в Івано-Франківську, після звільнення мого сина я не бачу можливості далі працювати в команді, що є сьогодні при владі. Тому сьогодні повторно подаю заяву про звільнення з посади директора УЦОЯО. Прошу мене зрозуміти правильно. І щоб не було спекуляцій навколо цієї проблеми повідомлю, що перша заява мною була написана 21 липня. Але МОН не дало їй руху,- написав Ігор Лікарчук на своїй сторінці у Facebook.

Ігор Лікарчук працював на посаді директора Українського центру оцінювання якості освіти із листопада 2006 до січня 2011, а також із березня 2014 до 21 липня 2015 року.

Як відомо, завдяки діям Генеральної прокуратури, робота Українського центру оцінювання якості освіти протягом останнього часу майже паралізована.

Сам Лікарчук назвав такі дії помстою за результати ЗНО.

- Багато дітей відомих, багатих і впливових людей не стануть студентами цього року, - сказав екс-директор центру оцінювання якості освіти.

Сьогодні вранці стало відомо, що правоохоронці провели обшук у будинку директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука.

QHA