СТАМБУЛ (QHA) -

Сьогодні у Стамбульському університеті відбулася офіційна церемонія відкриття спеціальності "українська мова і література", повідомляє на своїй сторінці у Twitter посол України в Туреччині Андрій Сибіга.

За словами дипломата, в урочистій церемонії взяли участь міністри освіти Туреччини і України — Ісмет Йилмаз та Лілія Гриневич, губернатор Стамбула Васіп Шахін, ректор Стамбульського університету професор Махмут Ака і декан факультету літератури професор Хаяті Девелі.

За словами посла України, в рамках церемонії відбулася зустріч зі студентами, які вивчають українську мову на відділенні Стамбульського університету.

— Спільний інтерес зростає. Сьогодні 2 700 турків навчаються в Україні і близько 500 українців в Турецькій Республіці, — повідомив посол.

Нагадаємо, 17 березня у Національній бібліотеці Анкари відбувся вечір пам'яті великого українського поета і мислителя Тараса Шевченка.

Раніше Сибіга відзначав, що поезія Тараса Шевченка переведена на більш ніж сто мов, у тому числі, турецькою, і підкорила турецьку аудиторію.

QHA