КИЇВ (QHA) -

Міністерство освіти і науки 23 липня запустило стартову версію мобільного застосування «Особистий електронний кабінет вступника», за допомогою якого абітурієнти можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів на мобільних телефонах і планшетах, повідомляє прес-служба міністерства.

— Сервіс вже доступний для користувачів операційної системи Android, розпочата реєстрація в App Store. Щоб запустити програму, вступнику необхідно ввести логін і пароль особистого електронного кабінету... У даний час триває робота над удосконаленням сервісу, — йдеться в повідомленні МОН.

Основні функції програми: інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції; відображення статусу заявки в реальному часі; інформація про конкурсні пропозиції: список дисциплін та інформація про приймальну комісію; інформування про результати конкурсу.

У Міносвіти наголошують, що мобільний додаток не дає можливості внесення змін до поданих заяви на вступ, подачі заяв в онлайн-режимі та здачі вступних іспитів, а також не дає жодних переваг на участь у конкурсі під час вступу на ту чи іншу конкурсну пропозицію.

Як повідомляло QHA, у Міністерстві освіти і науки запевняють, що складності в реєстрації електронних кабінетів і роботі системи ЄДЕБО в цілому були тимчасовими, основні проблеми вирішені, і терміни вступної кампанії змінюватись не будуть.

ФОТО: інтернет

QHA