КИЇВ (QHA) -

Кореспондент QHA відвідав церемонію посвяти майбутніх студентів коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.

У 2017 році за держзамовленням до коледжу при КНТЕУ надійшло 523 студента, за словами керівництва, це максимальний набір абітурієнтів.

— Наша мета — підготовка висококваліфікованих кадрів, які мають гідний рівень знань і професійну компетентність для застосування їх на практиці. Ми вітаємо всіх вступників! Адже ви обрали найкращий у цій галузі навчальний заклад! — заявляє директор коледжу КНТЕУ Володимир Олійник.

Самі ж першокурсники дуже переживають, тому що для них почався новий етап у житті — навчання обраній професії та студентське життя.

— Мені подобається обраний заклад і моя спеціалізація. Також у мене відмінна група і куратор. Сподіваюся, що, всупереч хвилюванню, попереду все ж будуть тільки хороші перспективи і світле майбутнє. Вірю: коледж дасть все необхідне для цього, — каже студентка спеціальності «готельне обслуговування» Олександра.

В актовому залі студентів чекала концертна програма, привітання від ректора університету і директора коледжу, а також матрикуляція — так називається процес посвячення в студенти.

Нагадаємо, що 1 вересня в Україні відзначається День знань.

QHA